-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 6G74DN (2) 13107500 (opt-om)
399 ₴
359,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13107500
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 6G74DN (2) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13107500

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13107500
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13107508 | BGA | MG6520 | CORTECO | 450331P |
| MITSUBISHI | MD164701 | VICT_REINZ | 705339700 | VICT_REINZ | 715339700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi 3000 GT КУПЕ (Z1_A) | Прокладка Mitsubishi DIAMANTE I Ліфтбек (F2_A, F1_A) | Прокладка Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) |
| Прокладка Mitsubishi SIGMA (F2_A, F1_A) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13107500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,841 г |
| Довжина: | 320 мм |
| Код товару | AJ 13107500 |
| Товщина | 0,3 мм |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,10 ₴

