
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 4G63 DELICA 1994-1997, L300 1994-2001 MG4527 (opt-om)
221 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA MG4527
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 4G63 DELICA 1994-1997, L300 1994-2001 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG4527

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG4527
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13127608 | AJUSA | 13127600 | ELRING | 010160 |
| MITSUBISHI | MD193224 | PAYEN | JD5842 | VICT_REINZ | 705316300 |
| VICT_REINZ | 715316300 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi DELICA / SPACE GEAR | Прокладка Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | Прокладка Mitsubishi L200 (K7_T, K6_T, K5_T) |
| Прокладка Mitsubishi L 300 III Автобус (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) | Прокладка Mitsubishi L 300 III Платформа/шасі (P1_T ) | Прокладка Mitsubishi L400 Автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG4527 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 440 мм |
| Код товару | BGA MG4527 |
| Товщина | 0,35 мм |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴

