-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 4D56 13233400 (opt-om)
374 ₴
336,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13233400
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 4D56 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13233400

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13233400
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13233408 | BGA | MG0103 | ELRING | 934550 |
| FIAT | 6000608403 | MITSUBISHI | 1540A050 | VICT_REINZ | 111698801 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi PAJERO SPORT II (KH_, KG_) | Прокладка Mitsubishi L200 / TRITON (KA_T, KB_T) | Прокладка Mitsubishi L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13233400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 375 мм |
| Код товару | AJ 13233400 |
| Товщина | 0,3 мм |
| Ширина | 80 мм |
| для No ОЗ | 1540A050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,60 ₴

