-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 3.0V6 24V AG6847 (opt-om)
380 ₴
342 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA AG6847
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN MITSUBISHI 3.0V6 24V (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA AG6847

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
AG6847
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 00709600 | MITSUBISHI | MD199282 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Chrysler STRATUS (JA) | Прокладка Chrysler STRATUS Кабріолет (JX) | Прокладка Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) |
| Прокладка Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | Прокладка Mitsubishi PAJERO SPORT I (K7_, K9_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AG6847 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 355 мм |
| Код товару | BGA AG6847 |
| Товщина | 0,35 мм |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴

