
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN LEXUS 4.0/4.7 1UZ-FE/2UZ-FE 13143700 (opt-om)
1 126 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 13143700
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN LEXUS 4.0/4.7 1UZ-FE/2UZ-FE (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13143700

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13143700
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13143708 | BGA | MG2574 | ELRING | 567010 |
| TOYOTA | 1717150020 | VICT_REINZ | 711194700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Lexus GS (_S16_) | Прокладка Lexus GS (_S19_) | Прокладка Lexus GX (_J12_) |
| Прокладка Lexus LS (_F2_) | Прокладка Lexus LS (_F3_) | Прокладка Lexus LX (UZJ100) |
| Прокладка Lexus SC Кабріолет (UZZ40_) | Прокладка Toyota LAND CRUISER 100 (_J1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13143700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Lexus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49,121 г |
| Довжина: | 420 мм |
| Код товару | AJ 13143700 |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126 ₴

