-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN HONDA K20A6/K20Z3/K24A3 (1) 13187600 (opt-om)
558 ₴
502,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13187600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN HONDA K20A6/K20Z3/K24A3 (1) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13187600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13187600
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13187608 | ELRING | 632550 | HONDA | 17105RAAA01 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda ACCORD VII (CL, CN) | Прокладка Honda ACCORD VII TOURER (CM, CN) | Прокладка Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) |
| Прокладка Honda CR-V III (RE_) | Прокладка Honda ELEMENT (YH) | Прокладка HONDA (GAC) ODYSSEY (RB_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13187600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 425 мм |
| Код товару | AJ 13187600 |
| Товщина | 0,2 мм |
| Ширина | 102 мм |
| для No ОЗ | 17105-RAA-A01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502,20 ₴

