-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN HONDA 3.5 PILOT/CROSSTOUR MLS 01252700 (opt-om)
1 313 ₴
1 181,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 01252700
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN HONDA 3.5 PILOT/CROSSTOUR MLS (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01252700

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01252700
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 01130900 | BGA | AH3598 | ELRING | 966020 |
| HONDA | 17105RCJA01 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Acura MDX (YD2) | Прокладка Acura MDX (YD_) | Прокладка Acura RDX |
| Прокладка Acura RL | Прокладка Acura TL (UA8, UA9) | Прокладка Acura TLX |
| Прокладка Acura ZDX | Прокладка Honda CROSSTOUR I | Прокладка Honda LEGEND IV (KB_) |
| Прокладка Honda ODYSSEY (RL5) | Прокладка Honda PILOT |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01252700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Pilot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 326 мм |
| Код товару | AJ 01252700 |
| Товщина | 0,8 мм |
| Ширина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181,70 ₴

