-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN HONDA 2.0/2.4 K20A6/K20Z3/K24A3 (1) 01237100 (opt-om)
510 ₴
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 01237100
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. IN HONDA 2.0/2.4 K20A6/K20Z3/K24A3 (1) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01237100

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01237100
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | MG8527 | HONDA | 17115RAAA01 | VICT_REINZ | 715380300 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda ACCORD VII (CL, CN) | Прокладка Honda ACCORD VII TOURER (CM, CN) | Прокладка Honda CR-V III (RE_) |
| Прокладка Honda ELEMENT (YH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01237100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 301 мм |
| Код товару | AJ 01237100 |
| Товщина | 0,2 мм |
| Ширина | 74 мм |
| для No ОЗ | 17105-PNA-J01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴

