
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX REN 2.2DCI G8T ESPACE/LAGUNA 1996-2000 13113200 (opt-om)
328 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 13113200
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX REN 2.2DCI G8T ESPACE/LAGUNA 1996-2000 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13113200

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13113200
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13113208 | BGA | MG5579 | CORTECO | 424677P |
| ELRING | 331730 | GOETZE | 3102894100 | PAYEN | JD435 |
| RENAULT | 7700858735 | RENAULT | 7700859886 | VICT_REINZ | 703364100 |
| VICT_REINZ | 713364100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Renault ESPACE III (JE0_) | Прокладка Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Прокладка Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) |
| Прокладка Renault SAFRANE II (B54_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13113200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34,801 г |
| Довжина: | 350 мм |
| Код товару | AJ 13113200 |
| Товщина | 0,4 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴

