
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX PSA 2.5TDI DJ5TED MG2533 (opt-om)
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA MG2533
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX PSA 2.5TDI DJ5TED (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG2533

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG2533
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13144400 | AJUSA | 13144408 | CITROEN | 0349G4 |
| CORTECO | 026640P | ELRING | 849870 | PEUGEOT | 0349G4 |
| VICT_REINZ | 713709700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen JUMPER I Автобус (230P) | Прокладка Citroen JUMPER I Фургон (230L) | Прокладка Citroen JUMPER I Платформа/шасі (230) |
| Прокладка Peugeot BOXER автобус (230P) | Прокладка Peugeot BOXER фургон (230L) | Прокладка Peugeot BOXER Платформа/шасі (ZCT_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG2533 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 370 мм |
| Код товару | BGA MG2533 |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

