
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX HYUND/KIA ELANTRA/TUCSON/I30/I40 1.8-2.0 G4NB/G4NC DM285212E000 (opt-om)
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: MND DM285212E000
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX HYUND/KIA ELANTRA/TUCSON/I30/I40 1.8-2.0 G4NB/G4NC (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MND DM285212E000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DM285212E000
(MANDO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13276200 | ELRING | 578380 | HYUNDAI | 285212E000 |
| KOREASTAR | KGXK174 | MOBIS | 285212E000 | PMC | P1MB025 |
| PMC | P1MB025PLUS |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Hyundai ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD) | Прокладка Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | Прокладка Hyundai i40 I (VF) |
| Прокладка Hyundai i40 I CW (VF) | Прокладка Hyundai SONATA VI (YF) | Прокладка KIA CARENS IV |
| Прокладка KIA SPORTAGE III (SL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DM285212E000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1,2 мм |
| Довжина: | 372 мм |
| Код товару | MND DM285212E000 |
| Конструкція ущільнення | Сталеве ущільнення |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴

