
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX HUND/KIA I10 2010-2014, I20 2009-2012 MG2732 (opt-om)
356 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA MG2732
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX HUND/KIA I10 2010-2014, I20 2009-2012 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG2732

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG2732
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13244100 | ELRING | 326080 | FISCHER | 489008 |
| HYUNDAI | 2852103052 | KIA | 2852103500 | KOREASTAR | KGXH183 |
| KOREASTAR | KGXH190 | MANDO | EGEMK00006 | VICT_REINZ | 715416300 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Hyundai i10 I (PA) | Прокладка Hyundai i10 II (BA, IA) | Прокладка Hyundai i20 I (PB, PBT) |
| Прокладка KIA PICANTO II (TA) | Прокладка KIA RIO III (UB) | Прокладка KIA RIO III Ліфтбек (UB) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG2732 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 314 мм |
| Код товару | BGA MG2732 |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴

