-10%

Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX HONDA F20A2/F20A4/F20 ROVER 618 1996-2000, 620 1993-1999, MG6548 (opt-om)
471 ₴
423,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA MG6548
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX HONDA F20A2/F20A4/F20 ROVER 618 1996-2000, 620 1993-1999, 623 1993-1999 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG6548

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG6548
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13109908 | AJUSA | 13109900 | BGA | MG5593 |
| HONDA | 18115PT0003 | HONDA | 18115PT0004 | HONDA | 18115PT3A21 |
| PAYEN | JC884 | PAYEN | JC885 | VICT_REINZ | 705266200 |
| VICT_REINZ | 715266200 | VICT_REINZ | 715379900 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda ACCORD IV (CB) | Прокладка Honda ACCORD IV Aerodeck (CB) | Прокладка Honda ACCORD IV КУПЕ (CB, CC) |
| Прокладка Honda ACCORD V (CC, CD) | Прокладка Honda ACCORD V (CE, CF_, CD) | Прокладка Honda PRELUDE IV (BB_) |
| Прокладка Honda PRELUDE V (BB_) | Прокладка ROVER 600 I (RH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG6548 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 мм |
| Код товару | BGA MG6548 |
| Товщина | 0,6 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423,90 ₴

