
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX DACIA, RENAULT 1.5DCI K9K 13180200 (opt-om)
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 13180200
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна металева КОЛЛ. EX DACIA, RENAULT 1.5DCI K9K (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13180200

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13180200
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13216900 | AJUSA | 13180208 | AJUSA | 13266100 |
| BGA | MG8599 | BGA | MG5768 | CORTECO | 026518P |
| ELRING | 332280 | FISCHER | 422007 | GOETZE | 3103000800 |
| PAYEN | JD5402 | RENAULT | 140361579R | RENAULT | 8200128551 |
| VICT_REINZ | 703644100 | VICT_REINZ | 713644100 | VICT_REINZ | 713721400 |
| VICT_REINZ | 713721410 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | Прокладка Nissan ALMERA II (N16) | Прокладка Nissan KUBISTAR ФУРГОН (X76) |
| Прокладка Nissan MICRA III (K12) | Прокладка Renault CLIO II (BB_, CB_) | Прокладка Renault CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_) |
| Прокладка Renault KANGOO (KC0/1_) | Прокладка Renault KANGOO Express (FC0/1_) | Прокладка Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) |
| Прокладка Renault MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) | Прокладка Renault MEGANE II Універсал (KM0/1_) | Прокладка Renault MEGANE II Фургон/універсал (KM_) |
| Прокладка Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | Прокладка Renault SCENIC II (JM0/1_) | Прокладка Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) |
| Прокладка Renault CLIO SYMBOL I (LB_) | Прокладка Suzuki JIMNY Закритий позашляховик (SN) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13180200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 294 мм |
| Код товару | AJ 13180200 |
| Товщина | 0,2 мм |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴

