-10%

Прокладка колектора двигуна гумова КОЛЛ. IN SUBARU LEGACY V 16V EJ204 2 09- 13251100 (opt-om)
267 ₴
240,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13251100
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна гумова КОЛЛ. IN SUBARU LEGACY V 16V EJ204 2 09- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13251100

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13251100
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DR MOTOR | DRM01749 | ELRING | 823230 | SUBARU | 14035AA540 |
| VICT_REINZ | 711778000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Subaru FORESTER (SH_) | Прокладка Subaru LEGACY V (BM) | Прокладка Subaru LEGACY V Універсал (BR) |
| Прокладка Subaru OUTBACK (BR) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13251100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 183 мм |
| Код товару | AJ 13251100 |
| Товщина | 7,2 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240,30 ₴

