-10%

Прокладка колектора двигуна гумова КОЛЛ. IN PEUGEOT 01207200 (opt-om)
317 ₴
285,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 01207200
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна гумова КОЛЛ. IN PEUGEOT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01207200

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01207200
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 0348V2 | MITSUBISHI | 1542A048 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen C-CROSSER (VU_, VV_) | Прокладка Citroen C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01207200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | AJUSA |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 43 мм |
| Код товару | AJ 01207200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,30 ₴

