
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ.IN MB 3.0D/TD/3.5TD OM603 MG5574 (opt-om)
176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA MG5574
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ.IN MB 3.0D/TD/3.5TD OM603 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG5574

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG5574
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13031000 | AJUSA | 13113708 | AJUSA | 13113700 |
| BGA | MG3355 | ELRING | 913962 | GOETZE | 3102517330 |
| MERCEDES-BENZ | 60301410180 | MERCEDES-BENZ | 6031410180 | MERCEDES-BENZ | 6031410280 |
| MERCEDES-BENZ | 6031410580 | MERCEDES-BENZ | 6031410880 | SWAG | 10103271 |
| VICT_REINZ | 702705720 | VICT_REINZ | 712705720 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG5574 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 550 мм |
| Код товару | BGA MG5574 |
| Товщина | 1,5 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴

