
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN/EX AUDI ABC/ACZ/AAH КОРПУСА КОЛЛЕКТОРА 13083000 (opt-om)
505 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 13083000
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN/EX AUDI ABC/ACZ/AAH КОРПУСА КОЛЛЕКТОРА (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13083000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13083000
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13083008 | AUDI | 078129717C | BGA | MG8375 |
| CORTECO | 450551P | ELRING | 636530 | GOETZE | 3102864100 |
| VICT_REINZ | 703170200 | VICT_REINZ | 713170200 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Audi A4 B5 (8D2) | Прокладка Audi A4 B5 Avant (8D5) | Прокладка Audi A6 C4 (4A2) |
| Прокладка Audi A6 C4 Avant (4A5) | Прокладка Audi A8 D2 (4D2, 4D8) | Прокладка Audi COUPE B3 (89, 8B3) |
| Прокладка Audi CABRIOLET B3 (8G7) | Прокладка Audi 80 B4 Ліфтбек (8C2) | Прокладка Audi 80 B4 Avant (8C5) |
| Прокладка Audi 100 C4 Ліфтбек (4A2) | Прокладка Audi 100 C4 Avant (4A5) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13083000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37,921 г |
| Довжина: | 300 мм |
| Код товару | AJ 13083000 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

