
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN MITSUBISHI 4G93/4G94 13178100 (opt-om)
305 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 13178100
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN MITSUBISHI 4G93/4G94 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13178100

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13178100
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13178108 | CORTECO | 026314P | ELRING | 034610 |
| MITSUBISHI | MD360457 | PAYEN | JD6039 | VICT_REINZ | 705319100 |
| VICT_REINZ | 715319100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mitsubishi CARISMA (DA_) | Прокладка Mitsubishi CARISMA Ліфтбек (DA_) | Прокладка Mitsubishi PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) |
| Прокладка Mitsubishi SPACE STAR Мінівен (DG_A) | Прокладка Volvo S40 I (644) | Прокладка Volvo V40 Універсал (645) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13178100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 392 мм |
| Код товару | AJ 13178100 |
| Товщина | 0,3 мм |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴

