-10%

Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN MAZDA 1.7 PN 13129500 (opt-om)
218 ₴
196,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13129500
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN MAZDA 1.7 PN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13129500

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13129500
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13129508 | BGA | MG4540 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mazda 323 III Hatchback (BF) | Прокладка Mazda 323 III (BF) | Прокладка Mazda 323 III Station Wagon (BW) |
| Прокладка Mazda 323 C IV (BG) | Прокладка Mazda 323 S IV (BG) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13129500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 323 мм |
| Код товару | AJ 13129500 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196,20 ₴

