
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HYUNDAI 2.5/2.7 G6BA/G6EA (3 CYL) 13145800 (opt-om)
505 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 13145800
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HYUNDAI 2.5/2.7 G6BA/G6EA (3 CYL) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13145800

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13145800
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13145808 | BGA | MG2501 | BK | 2841137100DYG |
| BK | 2841137200DYG | DYG | 2841137200 | ELRING | 594180 |
| GOETZE | 3103046700 | HYUNDAI | 2841137200 | KIA | 2841137000 |
| KIA | 2841137100 | PAYEN | JD5795 | PMC | P1LA028 |
| VICT_REINZ | 711068200 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Hyundai COUPE II (GK) | Прокладка Hyundai GRANDEUR (TG) | Прокладка Hyundai SANTA FE I (SM) |
| Прокладка Hyundai SANTA FE II (CM) | Прокладка Hyundai SONATA IV (EF) | Прокладка Hyundai TRAJET (FO) |
| Прокладка Hyundai TRAJET Фургон/мінівен (FO) | Прокладка Hyundai TUCSON (JM) | Прокладка Hyundai XG (XG) |
| Прокладка KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) | Прокладка KIA MAGENTIS I (GD, MS) | Прокладка KIA MAGENTIS II (MG) |
| Прокладка KIA SPORTAGE II (JE_, KM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13145800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Довжина: | 303 мм |
| Код товару | AJ 13145800 |
| Товщина | 0,7 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

