
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HONDA PRELUDE 1999-2001 MG5596 (opt-om)
133 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA MG5596
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HONDA PRELUDE 1999-2001 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG5596

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG5596
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13110300 | CORTECO | 450257P | HONDA | 17105P130030 |
| HONDA | 17105P13014 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda PRELUDE IV (BB_) | Прокладка Honda PRELUDE V (BB_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG5596 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 423 мм |
| Код товару | BGA MG5596 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴

