-10%

Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HONDA 13130400 (opt-om)
325 ₴
292,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13130400
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HONDA (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13130400

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13130400
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13130408 | BGA | MG3593 | HONDA | 17105P08003 |
| HONDA | 17105P08004 | HONDA | 17105P2A003 | HONDA | 17105P2A014 |
| HONDA | 17105PO8004 | PAYEN | JD075 | VICT_REINZ | 705254200 |
| VICT_REINZ | 715254200 | VICT_REINZ | 715372300 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | Прокладка Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | Прокладка Honda CIVIC VI Ліфтбек (EJ, EK, SO) |
| Прокладка Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | Прокладка Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | Прокладка Honda CRX III (EH, EG) |
| Прокладка Honda HR-V (GH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13130400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18,881 г |
| Довжина: | 345 мм |
| Код товару | AJ 13130400 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292,50 ₴

