-10%

Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HONDA 1.3/1.5/1.6 CIVIC/CONCERTO 1988-1999 MG6540 (opt-om)
223 ₴
200,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA MG6540
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN HONDA 1.3/1.5/1.6 CIVIC/CONCERTO 1988-1999 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG6540

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG6540
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13109508 | AJUSA | 13109500 | HONDA | 17105P00T01 |
| HONDA | 17105P00T02 | HONDA | 17105P00T03 | HONDA | 17105PO0T01 |
| HONDA | 17105PO0T02 | PAYEN | JD051 | VICT_REINZ | 705238100 |
| VICT_REINZ | 715238100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Acura INTEGRA Ліфтбек | Прокладка Acura INTEGRA Хетчбек | Прокладка Acura INTEGRA купе |
| Прокладка Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | Прокладка Honda CIVIC IV Ліфтбек (ED) | Прокладка Honda CIVIC V Hatchback (EG) |
| Прокладка Honda CIVIC V Ліфтбек (EG, EH) | Прокладка Honda CIVIC V купе (EJ) | Прокладка Honda CIVIC II Shuttle (EE) |
| Прокладка Honda CONCERTO (HW, MA) | Прокладка Honda CONCERTO Ліфтбек (HWW) | Прокладка ROVER 200 II Хетчбек (XW) |
| Прокладка ROVER 400 II (XW) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG6540 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 350 мм |
| Код товару | BGA MG6540 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200,70 ₴

