-10%

Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN DAEWOO 13118800 (opt-om)
198 ₴
178,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13118800
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. IN DAEWOO (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13118800

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13118800
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13118808 | BGA | MG5581 | BK | 96352947AUX |
| CHEVROLET | 96352947 | CORTECO | 450059P | ELRING | 165580 |
| KOREASTAR | KGXD024 | MANDO | EGEND00029 | PAYEN | JD5774 |
| PMC | P96352947 | PMC | P1LC001G | VICT_REINZ | 715338900 |
| VICT_REINZ | 705338900 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Daewoo ESPERO (KLEJ) | Прокладка Daewoo LACETTI Ліфтбек | Прокладка Daewoo LANOS / SENS (KLAT) |
| Прокладка Daewoo LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT) | Прокладка Daewoo NEXIA | Прокладка Daewoo NEXIA Ліфтбек |
| Прокладка Daewoo NUBIRA (J100) | Прокладка Daewoo NUBIRA Ліфтбек (J100) | Прокладка Daewoo NUBIRA WAGON (J100) |
| Прокладка Daewoo NUBIRA (J150) | Прокладка Daewoo NUBIRA Ліфтбек (J150) | Прокладка Daewoo NUBIRA Універсал (J150) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13118800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Daewoo |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Espero, Nubira, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32,401 г |
| Довжина: | 365 мм |
| Код товару | AJ 13118800 |
| Товщина | 1,4 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178,20 ₴

