
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. EX MAZDA 1.7 PN MG4543 (opt-om)
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA MG4543
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. EX MAZDA 1.7 PN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG4543

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG4543
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13129400 | MAZDA | PN2013J05 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mazda 323 III Hatchback (BF) | Прокладка Mazda 323 III (BF) | Прокладка Mazda 323 III Station Wagon (BW) |
| Прокладка Mazda 323 C IV (BG) | Прокладка Mazda 323 S IV (BG) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG4543 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 360 мм |
| Код товару | BGA MG4543 |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴

