-10%

Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. EX BMW 2.0/2.3/2.5/2.7 M20B20/M20B23/M20B25 (2) 13068900 (opt-om)
481 ₴
432,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 13068900
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна КОЛЛ. EX BMW 2.0/2.3/2.5/2.7 M20B20/M20B23/M20B25 (2) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 13068900

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13068900
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13068908 | BGA | MG0388 | BMW | 11621708946 |
| BMW | 11621723655 | BMW | 11621728369 | BMW | 11621728489 |
| CORTECO | 460327H | ELRING | 495900 | FISCHER | 410018 |
| GOETZE | 3102457920 | GOETZE | 3102457930 | SWAG | 20901607 |
| VICT_REINZ | 702712210 | VICT_REINZ | 702712220 | VICT_REINZ | 712712210 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка BERTONE FREECLIMBER | Прокладка BMW 3 (E30) | Прокладка BMW 3 Touring (E30) |
| Прокладка BMW 3 Кабріолет (E30) | Прокладка BMW 5 (E28) | Прокладка BMW 5 (E34) |
| Прокладка BMW Z1 Roadster |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13068900 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140,00 г |
| Довжина: | 270 мм |
| Код товару | AJ 13068900 |
| Товщина | 1,6 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432,90 ₴

