-10%

Прокладка колектора двигуна арамідна HONDA CR-V 1999-2002 MG2569 (opt-om)
267 ₴
240,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA MG2569
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна HONDA CR-V 1999-2002 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG2569

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG2569
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 13146208 | AJUSA | 13146200 | CORTECO | 450233P |
| ELRING | 166080 | HONDA | 17105PHK004 | VICT_REINZ | 714004800 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda CR-V I (RD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG2569 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 420 мм |
| Код товару | BGA MG2569 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240,30 ₴

