-10%

Прокладка колектора двигуна арамідна HONDA ACCORD 2000-2003, ODYSSEY 1997-2003, SHUTTLE 1998-2000 MG5595 (opt-om)
275 ₴
247,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA MG5595
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка колектора двигуна арамідна HONDA ACCORD 2000-2003, ODYSSEY 1997-2003, SHUTTLE 1998-2000 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA MG5595

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MG5595
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HONDA | 17105P0AA02 | VICT_REINZ | 715384100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Honda ACCORD V (CE, CF_, CD) | Прокладка Honda ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) | Прокладка Honda ACCORD VI HATCHBACK (CH, CL) |
| Прокладка Honda ACCORD VI купе (CG) | Прокладка Honda ODYSSEY Мінівен (RA_) | Прокладка Honda SHUTTLE (RA) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG5595 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Odyssey |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 405 мм |
| Код товару | BGA MG5595 |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,50 ₴

