
Прокладка клапанної кришки гумова КЛАП.КР. LAND-ROVER 4.4D 448DT LEFT 10- 11141700 (opt-om)
1 385 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 11141700
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка клапанної кришки гумова КЛАП.КР. LAND-ROVER 4.4D 448DT LEFT 10- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 11141700

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
11141700
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| LAND ROVER | LR035029 | VICT_REINZ | 711322600 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Land Rover RANGE ROVER III (L322) | Прокладка Land Rover RANGE ROVER IV (L405) | Прокладка Land Rover RANGE ROVER SPORT II (L494) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11141700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 10.5 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 550 мм |
| Код товару | AJ 11141700 |
| для No ОЗ | LR035029 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴

