-10%

Прокладка двигуна металева FORD SEAL, EGR VALVE 01356400 (opt-om)
271 ₴
243,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 01356400
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка двигуна металева FORD SEAL, EGR VALVE (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01356400

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01356400
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 9800622380 | FORD | 1673225 | FORD | 1763294 |
| FORD | BK2Q9D468CB | FORD | BK2Z9E464A | LAND ROVER | LR037955 |
| PSA | 9800622380 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Ford RANGER (TKE) | Прокладка Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Прокладка Ford TRANSIT фургон (FA_ _) |
| Прокладка Ford TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01356400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | EGR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 82 мм |
| Код товару | AJ 01356400 |
| Товщина | 0,25 мм |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243,90 ₴

