OPT-OM.ORG.UA
Прокладка двигуна металева CHEVROLET SEAL, OIL PUMP (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01378800

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
'01378800
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 00199800 | BGA | AG7541 | CHEVROLET | 90076901 |
| CHEVROLET | 90353564 | CHEVROLET | 96414580 | DMC | 96414580 |
| DYG | 90353564 | ELRING | 447792 | GOETZE | 3102857600 |
| KOREASTAR | KGXD033 | OPEL | 646277 | OPEL | 646282 |
| PMC | P1AC003 | VICT_REINZ | 702587920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Chevrolet LACETTI (J200) | Прокладка Chevrolet LACETTI Ліфтбек (J200) | Прокладка Chevrolet LACETTI Універсал (J200) |
| Прокладка Chevrolet NUBIRA Ліфтбек | Прокладка Chevrolet NUBIRA Універсал |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01378800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 185 мм |
| Код товару | AJ 01378800 |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴


