
Прокладка двигуна гумова RENAULT MISCELLANEOUS GASKET 01418800 (opt-om)
298 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 01418800
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка двигуна гумова RENAULT MISCELLANEOUS GASKET (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01418800

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01418800
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FIAT | 6000618817 | NISSAN | 1446200Q0J | OPEL | 95522467 |
| RENAULT | 8201089106 | VOLVO | 31422396 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Dacia DUSTER (HS_) | Прокладка Dacia LODGY (JS_) | Прокладка Fiat TALENTO Автобус (296_) |
| Прокладка Fiat TALENTO Фургон (296_) | Прокладка Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X117) | Прокладка Nissan NV300 Kombi (X82) |
| Прокладка Nissan NV300 Фургон (X82) | Прокладка Renault CAPTUR I (J5_, H5_) | Прокладка Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) |
| Прокладка Renault CLIO III Grandtour (KR0/1_) | Прокладка Renault CLIO IV (BH_) | Прокладка Renault CLIO IV GRANDTOUR (KH_) |
| Прокладка Renault KADJAR (HA_, HL_) | Прокладка Renault KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) | Прокладка Renault KANGOO Express (FW0/1_) |
| Прокладка Renault MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) | Прокладка Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | Прокладка Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) |
| Прокладка Renault MEGANE IV Хетчбек (B9A/M/N_) | Прокладка Renault SCENIC IV (J9_) | Прокладка Renault GRAND SCENIC IV (R9_) |
| Прокладка Renault TALISMAN (LP_) | Прокладка Renault TALISMAN Grandtour (KP_) | Прокладка Renault TRAFIC III Автобус (JG_) |
| Прокладка Renault TRAFIC III Фургон (FG_) | Прокладка Volvo S60 II (134) | Прокладка Volvo S60 II Cross Country (134) |
| Прокладка Volvo S90 II (234) | Прокладка Volvo V40 Хетчбек (525) | Прокладка Volvo V40 Cross Country (526) |
| Прокладка Volvo V60 II (225) | Прокладка Volvo V90 II Універсал (235) | Прокладка Volvo XC40 (536) |
| Прокладка Volvo XC60 II (246) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01418800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 4.3 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Nissan, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | XC60, Duster, Kangoo, Koleos, V90, Logan/Stepway, Logan, Trafic, Clio, Megane, V40, S60, Sandero, Scenic, NV300, Dokker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 54 мм |
| Код товару | AJ 01418800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴

