OPT-OM.ORG.UA
Прокладка двигуна гумова B.M.W. MISCELLANEOUS GASKET (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01460400

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01460400
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 11618506786 | BMW | 8506786 | MINI | 13718596850 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01460400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | M&W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 70,5 мм |
| Код товару | AJ 01460400 |
| Товщина | 4,2 мм |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴


