-10%

Прокладка двигуна гумова B.M.W. AIR FILTER GASKET 01582600 (opt-om)
351 ₴
315,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: AJ 01582600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка двигуна гумова B.M.W. AIR FILTER GASKET (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01582600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01582600
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Тип наддування |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 11618506787 | ELRING | 361960 | FISCHER | 076510001 |
| FISCHER | 076510 | MERCEDES-BENZ | A0219976545 | NISSAN | 0112101Q3D |
| RENAULT | 8201089107 | VOLVO | 31439499 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Dacia LODGY (JS_) | Прокладка Dacia SANDERO II | Прокладка Mercedes-Benz A-CLASS (W176) |
| Прокладка Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) | Прокладка Mercedes-Benz CLA купе (C117) | Прокладка Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X117) |
| Прокладка Mercedes-Benz GLA-CLASS (X156) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01582600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | M&W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 62,6 мм |
| Код товару | AJ 01582600 |
| Тип наддування | Турбонагнітач на ВГ |
| Товщина | 4,4 мм |
| Ширина | 55,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,90 ₴

