-10%

Прокладка двигуна гумова 48 X 62 X 8 A/BS WD ACM 567.510 (opt-om)
180 ₴
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 567.510
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка двигуна гумова 48 X 62 X 8 A/BS WD ACM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 567.510

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
567.510
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 02J409189A | AUDI | 02J409189E | CORTECO | 12015555 |
| CORTECO | 07033882B | CORTECO | 12015555B | CUPRA | 02J409189A |
| CUPRA | 02J409189E | ELRING | 228480 | MOBIS | 4745139000 |
| PAYEN | NA5477 | SEAT | 02J409189A | SEAT | 02J409189E |
| SKODA | 02J409189A | SKODA | 02J409189E | SWAG | 30915263 |
| VW | 02J409189A | VW | 02J409189E |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 567510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ACM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр. | 48 мм |
| Висота | 8 мм |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Код товару | EL 567.510 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A/BS |
| Матеріал | ACM (поліакриловий каучук) |
| Тип нарізання | Змінна нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴

