OPT-OM.ORG.UA
Прокладка двигуна арамідна FORD 2.0TDCI FUEL PUMP 10- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 01482900

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01482900
(Ajusa)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01482900 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.9 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, DS5, 308, Jumper, Jumpy, C-Max, C4, C5, Kuga, Traveller , Expert, Focus, C5 Aircross, Grandland / Grandland X, 508, S-Max, Mondeo, Proace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | AJ 01482900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴


