
Прокладка головки блока металева Г/Б VW BJJ/BJK/BJL/BJM 1! 1.53MM 10178200 (opt-om)
1 342 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 10178200
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VW BJJ/BJK/BJL/BJM 1! 1.53MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10178200

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10178200
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | CH9589 | ELRING | 148720 | GOETZE | 3003050600 |
| PAYEN | AH5970 | VICT_REINZ | 613702500 | VW | 076103383C |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | Прокладка VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | Прокладка VW CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10178200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81,5 мм |
| Виступ поршня від | 0,81 мм |
| Виступ поршня до | 0,96 мм |
| Код товару | AJ 10178200 |
| Кількість виточок/отворів | 1 |
| Товщина | 1,53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴

