
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG T6 2.0TDI CXEB/CXFA/CXGB 1.55 MM 298.091 (opt-om)
2 542 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL 298.091
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG T6 2.0TDI CXEB/CXFA/CXGB 1.55 MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 298.091

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
298.091
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10230200 | AUDI | 04L103383AM | CORTECO | 49409509 |
| CUPRA | 04L103383AM | MAN | 65039010000 | SEAT | 04L103383AM |
| SKODA | 04L103383AM | VICT_REINZ | 611021900 | VW | 04L103383AM |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | Прокладка VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) | Прокладка VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) |
| Прокладка VW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | Прокладка VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | Прокладка VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) |
| Прокладка VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 298091 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 82,3 мм |
| Виступ поршня від | 0,91 мм |
| Виступ поршня до | 1,00 мм |
| Код товару | EL 298.091 |
| Кількість шарів | 5 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,55 мм |
| Товщина | 1,55 мм |
| Кількість отворів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 542 ₴

