
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG FABIA/OCTAVIA/YETI/GOLF/POLO 1.6 16V CWVA/CWVB 254.340 (opt-om)
1 716 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL 254.340
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG FABIA/OCTAVIA/YETI/GOLF/POLO 1.6 16V CWVA/CWVB (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 254.340

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
254.340
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10219500 | AUDI | 04E103383BT | BGA | CH8100 |
| CORTECO | 83403296 | CUPRA | 04E103383BT | SEAT | 04E103383BT |
| SKODA | 04E103383BT | VICT_REINZ | 611009800 | VW | 04E103383BT |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Seat IBIZA V (KJ1, KJG) | Прокладка Skoda FABIA III (NJ3) | Прокладка Skoda FABIA III Універсал (NJ5) |
| Прокладка Skoda FABIA IV (PJ3) | Прокладка Skoda KAMIQ (NW4) | Прокладка Skoda KAROQ (NU7, ND7) |
| Прокладка Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Прокладка Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) | Прокладка Skoda OCTAVIA IV (NX3, NN3) |
| Прокладка Skoda RAPID (NH3, NK3, NK6) | Прокладка Skoda RAPID Spaceback (NH1) | Прокладка Skoda SCALA (NW1) |
| Прокладка Skoda YETI (5L) | Прокладка VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ) | Прокладка VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) |
| Прокладка VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | Прокладка VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | Прокладка VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) |
| Прокладка VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | Прокладка VW POLO V (6R1, 6C1) | Прокладка VW POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 254340 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 77,5 мм |
| Код товару | EL 254.340 |
| Кількість шарів | 2 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 0,52 мм |
| Товщина | 0,52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴

