
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG BJJ/BJK/BJL/BJM1! 1.53MM 148.720 (opt-om)
2 456 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL 148.720
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG BJJ/BJK/BJL/BJM1! 1.53MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 148.720

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
148.720
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10178200 | AUDI | 076103383C | BGA | CH9589 |
| CUPRA | 076103383C | GOETZE | 3003050600 | PAYEN | AH5970 |
| SEAT | 076103383C | SKODA | 076103383C | VICT_REINZ | 613702500 |
| VW | 076103383C |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | Прокладка VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | Прокладка VW CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 148720 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81,9 мм |
| Виступ поршня від | 0,81 мм |
| Виступ поршня до | 0,96 мм |
| Код товару | EL 148.720 |
| Кількість шарів | 5 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,53 мм |
| Товщина | 1,53 мм |
| Кількість отворів | 1 |
| додаткові потрібні вироби | 819.875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 456 ₴

