-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 2.5TDI AXD/AXE/BAC/BLK/BLJ 2! 1.35MM CH0575A (opt-om)
1 531 ₴
1 377,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: BGA CH0575A
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 2.5TDI AXD/AXE/BAC/BLK/BLJ 2! 1.35MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH0575A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH0575A
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10163010 | AJUSA | 10178410 | AJUSA | 10196210 |
| BGA | CH9583A | CORTECO | 415526P | DR MOTOR | DRM21203 |
| ELRING | 150441 | ELRING | 150440 | GOETZE | 3003021500 |
| PAYEN | AG8820 | VICT_REINZ | 613610510 | VW | 070103383A |
| VW | 070103383N |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | Прокладка VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Прокладка VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) |
| Прокладка VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Прокладка VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH0575A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BAC |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 81,5 мм |
| Код товару | BGA CH0575A |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Товщина | 1,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 377,90 ₴

