-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 2.0 SDI BDJ/BDK 1! 1.41MM 504.110 (opt-om)
2 104 ₴
1 893,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 504.110
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 2.0 SDI BDJ/BDK 1! 1.41MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 504.110

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
504.110
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10168800 | AUDI | 038103383CH | CORTECO | 414151P |
| CUPRA | 038103383CH | GOETZE | 3003024600 | PAYEN | AG8940 |
| SEAT | 038103383CH | SKODA | 038103383CH | VICT_REINZ | 613435000 |
| VW | 038103383CH |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | Прокладка VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | Прокладка VW GOLF V (1K1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 504110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 82,3 мм |
| Виступ поршня від | 0,91 мм |
| Виступ поршня до | 1,00 мм |
| Код товару | EL 504.110 |
| Кількість шарів | 3 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,52 мм |
| Товщина | 1,52 мм |
| Кількість отворів | 1 |
| додаткові потрібні вироби | 057.240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 893,60 ₴

