-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 2.0 ALT 744.361 (opt-om)
1 980 ₴
1 782 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 744.361
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 2.0 ALT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 744.361

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
744.361
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10148900 | AJUSA | 10167300 | AUDI | 06B103383AF |
| BGA | CH2588 | BGA | CH0526 | CORTECO | 415043P |
| CUPRA | 06B103383AF | GOETZE | 3003021400 | PAYEN | AG8810 |
| SEAT | 06B103383AF | SKODA | 06B103383AF | VICT_REINZ | 613545000 |
| VW | 06B103383AF |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Audi A4 B6 (8E2) | Прокладка Audi A4 B6 Avant (8E5) | Прокладка Audi A4 B6 Кабріолет (8H7) |
| Прокладка Audi A4 B7 (8EC) | Прокладка Audi A4 B7 Avant (8ED) | Прокладка Audi A6 C5 (4B2) |
| Прокладка Audi A6 C5 Avant (4B5) | Прокладка VW PASSAT B5.5 (3B3) | Прокладка VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 744361 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 83,4 мм |
| Код товару | EL 744.361 |
| Кількість шарів | 4 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 0,9 мм |
| Товщина | 0,9 мм |
| додаткові потрібні вироби | 057.410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴

