-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 1.9SDI/TDI AHF/AGR/ARL/AQM/ASY 3! 1.71MM 124.012 (opt-om)
1 755 ₴
1 579,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 124.012
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 1.9SDI/TDI AHF/AGR/ARL/AQM/ASY 3! 1.71MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 124.012

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
124.012
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10121220 | AUDI | 038103383AN | BGA | CH4559J |
| CORTECO | 414808P | CUPRA | 038103383AN | GOETZE | 3002891710 |
| GOETZE | 3002891700 | MERCURY MARINE | 8M0066312 | PAYEN | BZ060 |
| SEAT | 038103383AN | SKODA | 038103383AN | VICT_REINZ | 613198020 |
| VW | 038103383AN |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Audi A3 (8L1) | Прокладка MULTICAR Tremo | Прокладка Seat CORDOBA (6K1, 6K2) |
| Прокладка Seat CORDOBA Vario (6K5) | Прокладка Seat CORDOBA (6L2) | Прокладка Seat IBIZA II (6K1) |
| Прокладка Seat IBIZA III (6L1) | Прокладка Seat INCA (6K9) | Прокладка Seat LEON (1M1) |
| Прокладка Seat TOLEDO II (1M2) | Прокладка Skoda FABIA I (6Y2) | Прокладка Skoda FABIA I Ліфтбек (6Y3) |
| Прокладка Skoda FABIA I COMBI (6Y5) | Прокладка Skoda FABIA I PRAKTIK (6Y5) | Прокладка Skoda OCTAVIA I (1U2) |
| Прокладка Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) | Прокладка VW BORA I (1J2) | Прокладка VW BORA Variant (1J6) |
| Прокладка VW CADDY II Мінівен (9K9B) | Прокладка VW CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) | Прокладка VW GOLF IV (1J1) |
| Прокладка VW GOLF IV Van (1J1) | Прокладка VW GOLF IV Variant (1J5) | Прокладка VW GOLF VAN IV Variant (1J5) |
| Прокладка VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) | Прокладка VW POLO III CLASSIC (6V2) | Прокладка VW POLO Variant (6V5) |
| Прокладка VW POLO (9N_, 9A_) | Прокладка VW POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) | Прокладка VW POLO Van Фургон/універсал (6V5) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 124012 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 80,5 мм |
| Виступ поршня від | 1,11 мм |
| Виступ поршня до | 1,2 мм |
| Код товару | EL 124.012 |
| Кількість шарів | 3 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,71 мм |
| Товщина | 1,71 мм |
| Кількість отворів | 3 |
| додаткові потрібні вироби | 819.824 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 579,50 ₴

