
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 1.6TDI CLHA/CLHB/CRKA/CRKB/CXMA/CXXA/CXXB/DBKA 1.55MM 1! 12- 334.270 (opt-om)
1 195 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL 334.270
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 1.6TDI CLHA/CLHB/CRKA/CRKB/CXMA/CXXA/CXXB/DBKA 1.55MM 1! 12- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 334.270

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
334.270
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 04L103383C | BGA | CH0105B | CUPRA | 04L103383C |
| ELRING | 718051 | SEAT | 04L103383C | SKODA | 04L103383C |
| VICT_REINZ | 613784000 | VW | 04L103383C |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Audi A1 (8X1, 8XK) | Прокладка Audi A1 SPORTBACK (8XA, 8XF) | Прокладка Audi A3 (8V1, 8VK) |
| Прокладка Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Прокладка Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) | Прокладка Audi A3 Кабріолет (8V7, 8VE) |
| Прокладка Audi Q2 (GAB, GAG) | Прокладка Seat ARONA (KJ7, KJP) | Прокладка Seat ATECA (KH7, KHP) |
| Прокладка Seat IBIZA V (KJ1, KJG) | Прокладка Seat LEON (5F1) | Прокладка Seat LEON SC (5F5) |
| Прокладка Seat LEON ST (5F8) | Прокладка Seat TOLEDO IV (KG3) | Прокладка Skoda KAROQ (NU7, ND7) |
| Прокладка Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Прокладка Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) | Прокладка Skoda RAPID (NH3, NK3, NK6) |
| Прокладка Skoda RAPID Spaceback (NH1) | Прокладка Skoda SUPERB III (3V3) | Прокладка Skoda SUPERB III Універсал (3V5) |
| Прокладка VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | Прокладка VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | Прокладка VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) |
| Прокладка VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) | Прокладка VW PASSAT B8 (3G2, CB2) | Прокладка VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) |
| Прокладка VW TIGUAN (AD1, AX1) | Прокладка VW TOURAN (5T1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 334270 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | VAG |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 80,5 мм |
| Виступ поршня від | 0,91 мм |
| Виступ поршня до | 1,00 мм |
| Код товару | EL 334.270 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,55 мм |
| Товщина | 1,55 мм |
| Кількість отворів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴

