
Прокладка головки блока металева Г/Б PSA JUMPER/BOXER 2.2HDI DW12UTED/4HY 2! 1.3MM MLS 02- 431.331 (opt-om)
1 245 ₴
- Немає в наявності
- Код: EL 431.331
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б PSA JUMPER/BOXER 2.2HDI DW12UTED/4HY 2! 1.3MM MLS 02- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 431.331

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
431.331
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10155910 | BGA | CH1508A | CITROEN | 0209AR |
| CORTECO | 415563P | DS | 0209AR | ELRING | 431330 |
| PAYEN | AH5090 | PEUGEOT | 0209AR | VICT_REINZ | 613387510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen JUMPER I Автобус (244, Z_) | Прокладка Citroen JUMPER I Фургон (244) | Прокладка Citroen JUMPER I Платформа/шасі (244) |
| Прокладка Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | Прокладка Peugeot BOXER фургон (244) | Прокладка Peugeot BOXER Платформа/шасі (244) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 431331 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 86 мм |
| Виступ поршня від | 0,61 мм |
| Виступ поршня до | 0,65 мм |
| Код товару | EL 431.331 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,30 мм |
| Товщина | 1,30 мм |
| Кількість отворів | 2 |
| додаткові потрібні вироби | 267.551 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴

