-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б PSA DT17ED4/DT17BTED4 (UHZ) 3! 1.22MM (3CYL) 505.650 (opt-om)
2 553 ₴
2 297,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 505.650
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б PSA DT17ED4/DT17BTED4 (UHZ) 3! 1.22MM (3CYL) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 505.650

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
505.650
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10203010 | AJUSA | 10167220 | BGA | CH0529B |
| CITROEN | 0209CX | DS | 0209CX | FORD | 1348683 |
| FORD | 4R8Q6051CE | GOETZE | 3003049700 | PAYEN | AH5731 |
| PEUGEOT | 0209CX | ROVER | LR009721 | VICT_REINZ | 613487520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen C5 III (RD_) | Прокладка Citroen C5 III Break (RW_) | Прокладка Citroen C6 (TD_) |
| Прокладка JAGUAR S-TYPE II (X200) | Прокладка JAGUAR XF I (X250) | Прокладка JAGUAR XJ (X350, X358) |
| Прокладка Land Rover DISCOVERY III (L319) | Прокладка Land Rover DISCOVERY IV (L319) | Прокладка Land Rover RANGE ROVER SPORT I (L320) |
| Прокладка Peugeot 407 (6D_) | Прокладка Peugeot 407 SW (6E_, 6D_) | Прокладка Peugeot 407 купе (6C_) |
| Прокладка Peugeot 607 (9D, 9U) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505650 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 82,3 мм |
| Виступ поршня від | 0,604 мм |
| Виступ поршня до | 0,655 мм |
| Код товару | EL 505.650 |
| Кількість шарів | 3 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Монтажна товщина | 1,22 мм |
| Товщина | 1,22 мм |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 297,70 ₴

