-10%

Прокладка головки блока металева Г/Б PSA 1.9TD XUD9TE 1.4MM 2! 147.532 (opt-om)
1 433 ₴
1 289,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 147.532
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б PSA 1.9TD XUD9TE 1.4MM 2! (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 147.532

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
147.532
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткові потрібні вироби |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10100511 | AJUSA | 10100510 | BGA | CH6590A |
| BGA | CH6590I | CITROEN | 0209Y6 | CORTECO | 414421P |
| CORTECO | 415092P | DS | 0209Y6 | FIAT | 9621917280 |
| GOETZE | 3002850400 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1258012 | PAYEN | BX940 |
| PEUGEOT | 0209Y6 | VICT_REINZ | 613315510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen BX Break (XB-_) | Прокладка Citroen EVASION Мінівен (22, U6) | Прокладка Citroen EVASION Van (U6_, AF_) |
| Прокладка Citroen JUMPY I (U6U_) | Прокладка Citroen JUMPY I Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_) | Прокладка Citroen JUMPY I Платформа/шасі (BU_, BV_, BW_, BX_) |
| Прокладка Citroen XANTIA (X1_, X2_) | Прокладка Citroen XANTIA Break (X1_, X2_) | Прокладка Citroen XSARA (N1) |
| Прокладка Citroen XSARA Break (N2) | Прокладка Citroen XSARA купе (N0) | Прокладка Citroen XSARA Фургон/хетчбек (N3_) |
| Прокладка Citroen ZX (N2) | Прокладка Citroen ZX Break (N2) | Прокладка Citroen JUMPER I Автобус (230P) |
| Прокладка Citroen JUMPER I Фургон (230L) | Прокладка Citroen JUMPER I Платформа/шасі (230) | Прокладка Fiat SCUDO Автобус (220_) |
| Прокладка Fiat SCUDO ФУРГОН (220_) | Прокладка Fiat ULYSSE (220_) | Прокладка Fiat DUCATO АВТОБУС (230_) |
| Прокладка Fiat DUCATO ФУРГОН (230_) | Прокладка Fiat DUCATO Платформа/шасі (230_) | Прокладка LADA NIVA Закритий позашляховик (2121, 2131) |
| Прокладка Peugeot 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | Прокладка Peugeot 306 (7B, N3, N5) | Прокладка Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) |
| Прокладка Peugeot 405 II (4B) | Прокладка Peugeot 405 II Break (4E) | Прокладка Peugeot 406 (8B) |
| Прокладка Peugeot 406 Break (8E/F) | Прокладка Peugeot 806 (221) | Прокладка Peugeot 806 Van (AF_) |
| Прокладка Peugeot EXPERT (224_) | Прокладка Peugeot EXPERT фургон (222) | Прокладка Peugeot EXPERT Платформа/шасі (223) |
| Прокладка Peugeot BOXER автобус (230P) | Прокладка Peugeot BOXER фургон (230L) | Прокладка Peugeot BOXER Платформа/шасі (ZCT_) |
| Прокладка Suzuki BALENO Хетчбек (EG) | Прокладка Suzuki BALENO (EG) | Прокладка Suzuki BALENO Універсал (EG) |
| Прокладка Suzuki SAMURAI Закритий позашляховик (SJ_) | Прокладка Suzuki VITARA (ET, TA, TD) | Прокладка Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 147532 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 84 мм |
| Виступ поршня від | 0,67 мм |
| Виступ поршня до | 0,71 мм |
| Код товару | EL 147.532 |
| Кількість шарів | 3 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Монтажна товщина | 1,39 мм |
| Товщина | 1,39 мм |
| додаткові потрібні вироби | 582.630 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289,70 ₴

