
Прокладка головки блока металева Г/Б OPEL/ISUZU 1.7D/TD 4EE1/4EE1-T 2! 1.6MM 10131920 (opt-om)
1 853 ₴
- Немає в наявності
- Код: AJ 10131920
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б OPEL/ISUZU 1.7D/TD 4EE1/4EE1-T 2! 1.6MM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AJ 10131920

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10131920
(Ajusa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| тільки у поєднанні з |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | CH3558B | ELRING | 478870 | GOETZE | 3002916500 |
| OPEL | 5607440 | OPEL | 97146489 | PAYEN | AB5030 |
| PAYEN | AY890 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Opel COMBO Фургон/мінівен (71_) | Прокладка Opel CORSA B (S93) | Прокладка Opel CORSA B Фургон/хетчбек (S93) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10131920 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 80 мм |
| Довжина: | 397 мм |
| Код товару | AJ 10131920 |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Товщина | 1,60 мм |
| Ширина | 160 мм |
| тільки у поєднанні з | 81003800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 853 ₴

